سنگ شکن سیار چیست و چه کاربردی دارد؟

سنگ شکن سیار یا به اصطلاح سنگ شکن موبایل یکی از تجهیزات خردایش و دانه بندی به صورت پرتابل و قابل حمل میباشد.کاربرد این تجهیز بیشتر در معادنی که از ذخایر کمی برخوردارند و بعد از خردایش و دانه بندی و اتمام پروژه باید تجهیزات را به مکان دیگری منتقل کنند.

سنگ شکن موبایل قابلیت حمل و جابجایی آسان را در هر نقطه از کشور را دارا میباشد.به طوریکه بعد از اتمام پروژه به وسیله تریلرهای کشنده قابلت حرکت  جابجایی دارد و با کمترین هزینه میتوان این تجهیزات را از شهری به شهر دیگر انتقال داد.

کاربرد سنگ شکن سیار در فرآوری

کاربرد این دستگاهها در فرآوری سنگ آهن بسیار بالا میباشد و بیشتر در دو شاسی ساخته میشود که شاسی اول شامل فیدر و فک و نوارنقاله و شاسی دوم شامل هیدروکن و سرند میباشد که جهت خردایش کلوخه و تبدیل به دانه بندی ۰ تا ۱۰ میباشد .

سنگ شکن سیارقیمت سنگ شکن پرتابل قابل حمل

برآورد قیمت سنگ شکن سیار بستگی به نوع ماشین آلات و تناژ خروجی دارد.به طور مثال برای خردایش مواد معدنی کرومیت با ورودی ۵۰ سانتیمتر و خروجی ۰ تا ۱۰ میلیمتر به دو شاسی تریلی با تجهیزات فیدر،سنگ شکن فکی،نوارنقاله در شاسی اولی و سرند و هیدروکن و نوارنقاله دپو در شاسی دوم نیاز داریم که قیمت نیز بر همین اساس تنظیم میگردد.

سنگ شکن سیار