خط تولید سنگ شکن،هزینه خط تولید سنگ شکن

خط تولید سنگ شکن چیست

به دستگاههایی که عملیات خردایش و دانه بندی و فرآوری یک محصول معدنی را انجام میدهند خط تولید سنگ شکن میگویند.این خطوط میتوانند از ۲۰ تن تا ۶۰۰ تن در ساعت تناژ خروجی داسته باشند.

به عنوان مثال برای یه مجموعه شن و ماسه کوهی با سایز ورودی ۴۰۰ میلیمتر و خروجی ۰ تا ۴۰ میلیمتر با تناژ خروجی ۱۰۰ تن در ساعت به تجهیزات سنگ شکن فکی،سنگ شکن کوبیت،سرند،فیدر و سیلو،نوارنقاله ها و تابلو برق و کابل نیاز میباشد.

هزینه های قبل از خرید سنگ شکن

قبل از خرید خط تولید خردایش باید پروانه بهره برداری و تولید را از وزارت صنعت و معدن و تجارت دریافت کنیم و بعد با اکتشاف در سینه کار و عمق محل بهره برداری نسبت به میزان ذخیره قطعی اطمینان حاصل نماییم.

سپس نسبت به زیرسازی و محل قرارگیری سنگ شکن و فونداسیون ریزی و خطوط برق و چاه آب و استخر اقدام نماییم که هزینه هایی دارد که همگی باید قبل از خرید خط تولید سنگ شکن برآورد گردد.

نکات مهم قبل از خرید تجهیزات

یکی از نکات مهم قبل از خرید تجهیزات سنگ شکن کیفیت ساخت و مدت زمان گارانتی شرکت سازنده میباشد که صفحه اصلی کلیه محصولات را به مدت ۱۲ ماه از تاریخ استارت گارانتی مینماید.

نکته مهم بعدی طراحی نقشه اولیه و چیدمان و نقشه دقیق فونداسیون میباشد که شرکتهای فروشنده محصولات سنگ شکن باید به طور دقیق و کامل نقشه ها و پلان قرارگیری تجهیزات را به خریدار ارائه نمایند.

هزینه خط تولید سنگ شکن

برای برآورد دقیق یک خط باید با کارشناسان فروش شرکت تکنیک سنگ شکن تماس بگیرید و این موضوع نیاز مند مشاوره دقیق میباشد که میتوانید فرم مشاوره ما رو پر کرده تا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نماییم.

در زیر لیستی از قیمتهای حدوی یک مجموعه برای شما آماده گردیده

۱- هزینه خرید سنگ شکن کوهی ۲۰۰ تنی از ۱/۵ میلیارد به بالا

۲- هزینه خرید سنگ شکن رودخانه ای ۱۰۰ تنی ۱ میلیارد به بالا

برای قیمت دقیق محصولات ما با واحد فروش تماس حاصل نمایید.